Skip to main content
search
0

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

Zaganiana mama! Stylowy wygląd w kilka minut – jak to zrobić?

By 18/02/201624 kwietnia, 2023No Comments
Zaganiana mama! Stylowy wygląd w kilka minut – jak to zrobić?

Jeśli jesteś mamą, czas płynie dla ciebie zupełnie inaczej. Lista codziennych obowiązków znacznie się wydłuża, a czas dla siebie kurczy się w mgnieniu oka. Nie oznacza to, że nie możesz nadal czuć się i wyglądać pięknie i stylowo. Po prostu dobierz odpowiednie produkty do swoich obecnych potrzeb. Liczy się szybki efekt i wygoda!

Przede wszystkim postaw na szybką, skuteczną i przyjemną pielęgnację. Piękna cera to podstawa. Niezastąpiony będzie twój ulubiony myWONDERBALM – jedyny krem, jakiego potrzebujesz. Dzięki specjalnie dobranym składnikom i wyciągom roślinnym skutecznie zadba o skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Szybko się wchłania, jest praktyczny i wygodny – możesz używać go w domu, w pracy lub w drodze do przedszkola (zdążysz, stojąc na czerwonym świetle!). Jego zapach wprawi cię w dobry nastrój.

Wybierz strój, w którym czujesz się najwygodniej (ale zrezygnuj z ulubionych spodni dresowych). Wystarczy stylowa koszula, T-shirt i jeansy typu jogger. Do tego wygodne buty i duża torba, w której zmieścisz swój niezbędnik i wszystko, czego potrzebujesz dla dziecka. Na pewno znajdzie się tam miejsce na twój myWONDERBALM.

#JestemGotowa

Leave a Reply