Skip to main content
search
0

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

myWONDERbalm – kosmetyki wegańskie Go Vegan With Miya!

By 02/10/20172 marca, 2023No Comments
myWONDERbalm – kosmetyki wegańskie  Go Vegan With Miya!

Wegańska pielęgnacja skóry dla wielu może wydawać się dziwnym tworem.

Pomimo, że nikogo już nie dziwi specjalna karta dań dla wegan w restauracji, nie każdy zdaje sobie sprawę z istnienia wegańskich kosmetyków, bo przecież nikt nie zjada lakieru do paznokci więc dlaczego właściwie miałby być on wege? ?
Postanowiłyśmy zebrać dla Was kilka faktów, aby przybliżyć Wam jak wiele zalet ma stosowanie wegańskich kosmetyków do pielęgnacji skóry.

 

Czy wiesz, że nasze myWONDERbalm są kosmetykami wegańskimi?

Tworząc produkty myWONDERbalm, chciałyśmy aby nasze kremy były naturalne, bo nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości.
Kochamy naturalne olejki i składniki roślinne.

Chcemy, by to co robimy i co produkujemy nie wyrządzało krzywdy środowisku.

 

A co z produktem myPOWERelixir?

Nasze wyjątkowe serum nie jest wegańskim kosmetykiem, ponieważ zawiera wosk pszczeli- substancję wyprodukowaną przez zwierzęta. Wiedz, że mimo wszystko, przy jego produkcji nie ucierpiało żadne żywe stworzenie. myPOWERelixir posiada certyfikat Cruelty Free od PETA.

Co to są kosmetyki wegańskie?

To kosmetyki, które nie zawierają w swoim składzie żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Przy ich produkcji nie ucierpiało też żadne żywe stworzenie. Mają zazwyczaj naturalne składniki i są pozbawione sztucznych, chemicznych substancji które zapychają skórę, choć zdarzają się wyjątki.

Jak rozpoznać kosmetyki wegańskie?

Najlepiej czytać etykiety i wiedzieć, które składniki są bezpośrednio pochodzenia zwierzęcego (są otrzymywane z ciała zwierząt np. z kości, tłuszczu, skóry) oraz które zawierają w sobie substancje otrzymywane z wytwarzanych przez te zwierzęta „produktów” (np. lanolina).

Kosmetyki wegańskie tylko dla wegan?

Oczywiście, że nie! To nie prawda, że kosmetyki wegańskie są przeznaczone jedynie dla wegetarian i wegan. To przede wszystkim produkty dla świadomych konsumentów. Bo…

Czym tak naprawdę jest filozofia wege?

To podejmowanie dobrych decyzji dla siebie i dla otoczenia. Filozofia wege stoi za poszanowaniem zwierząt i czerpie to, co najlepsze z natury. Weganizm to dokonywanie lepszych wyborów każdego dnia, a to zaczyna się od małych rzeczy, jak np. wybór kosmetyków wegańskich do codziennego użytku.
Możesz żyć w zgodzie z naturą nawet jeśli lubisz rzeczy modne, przykładasz dużą wagę do wyglądu produktów i chcesz być ‘in fashion’. My to udowadniamy….

 

Leave a Reply