Kremy

Wyświetlanie 1–8 z 17 wyników

Kremy do twarzy dla każdego typu cery

Najważniejszym elementem codziennej pielęgnacji jest dobrze dobrany krem. Bardzo istotne jest, aby zawarte w nim składniki odpowiadały potrzebom Twojej skóry, wspierały jej naturalne mechanizmy obronne, odżywiały i naprawiały. Wybór kremu do twarzy to nic trudnego pod warunkiem, że wiesz, czego potrzebujesz i gdzie tego szukać.

Jak wybrać dobry krem do twarzy?

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytania: jakie są szczególne potrzeby, wymagania oraz problemy Twojej cery? Ważne też jest to, czego oczekujesz od kremu i co ma on robić: matowić, rozświetlać, rozjaśniać, odmładzać – a może wszystko jednocześnie? Jeżeli szczerze rozwikłasz te wszystkie zagadki, wybranie idealnego kosmetyku będzie bardzo proste! 

Na etykiecie kremu masz dokładnie napisane, co robi dany kosmetyk. Nie trzeba znać przeznaczenia wszystkich substancji aktywnych ani ich działania, jedyne co musisz, to wiedzieć czego potrzebujesz i co lubisz. Może jest to olejek kokosowy lub masło shea, a może kwiatowe zapachy. Stosowanie danego kosmetyku powinno też sprawiać Ci przyjemność, dlatego powinien mieć ulubioną przez Ciebie konsystencję, zapach, a nawet szatę graficzną opakowania.

Krem do twarzy wchodzi także w skład kosmetyków do makijażu, ponieważ nie ma dobrego makijażu bez wcześniejszej pielęgnacji. Co więcej, jeżeli z troską i właściwie dbasz o skórę, malowanie twarzy rzadko jest potrzebne – szkoda zakrywać naturalne piękno. Możesz oczywiście łączyć pielęgnację z makijażem, decydując się np. na krem BB. Jest to zarówno produkt nawilżający i pielęgnujący, jak i delikatnie korygujący podkład. 

Krem do twarzy z filtrem

Ochrona przeciw promieniowaniu UV to gorący temat – i bardzo dobrze! O ile słońce jest nam niezbędne do życia i dobrego samopoczucia oraz produkcji witaminy D, to niestety może także szkodzić skórze. Przede wszystkim przyspiesza zachodzące w niej różnego typu procesy degeneracyjne. Wysoki SPF w kremie do twarzy to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią nadmiaru kosmetyków. 

Niezależnie od tego, czy wybierasz krem do twarzy z filtrem w góry, czy zwykły krem z filtrem do twarzy – pamiętaj, aby był to produkt, który rezonuje z potrzebami Twojej cery. 

Kremy do twarzy dla mężczyzn

Nasze kosmetyki do twarzy doskonale wpływają na skórę niezależnie od płci. To wszechstronne produkty o naturalnych składach i ultralekkich formułach. Nie musisz nakładać grubych warstw kremu, żeby odpowiednio zadziałał. Już delikatna warstwa wystarczy, aby poczuć się komfortowo. Co najważniejsze, masz pewność, że nie częstujesz swojej skóry szkodliwymi składnikami. Już sama tego świadomość podczas pielęgnacji to połowa sukcesu, bo wiesz, że troszczysz się o siebie właściwie i odpowiedzialnie.