Skip to main content
search
1

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

MIYA Backstage
3 rzeczy, których nie wiecie o Miya

By 14/09/2017No Comments
MIYA Backstage <br /> 3 rzeczy, których nie wiecie o Miya

1. Najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy w najbardziej dziwnych momentach

Nazwa Miya wpadła do głowy jeden z nas pod prysznicem… a żółty kolor opakowania przyśnił się. A wszystko zaczęło się od kokosa, bo pierwszym produktem nad którym zaczęłyśmy pracować był krem z olejkiem kokosowym. Dlatego Miya zanim została Miyą była przez długi czas PROJEKTEM KOKOS.

2. Naszym pierwszym biurem była kawiarnia

Jeżeli byłyście kiedyś w kawiarni Instalacje Art Bistro w Zamku Ujazdowskim to jest duża szansa, że przy stoliku obok właśnie nagrywałyśmy Insta Story, dmuchałyśmy balony albo robiłyśmy strategiczną prezentację na spotkanie z którąś z drogerii. Kawiarnia była naszym biurem i drugim domem aż do kwietnia i miejscem, które przyniosło nam szczęście. To między innymi tam powstawały pomysły na nasze produkty, strona internetowa, posty na Instagramie, FB i tak naprawdę cały świat MIYA. Stamtąd wysłałyśmy też nasze pierwsze zamówienia do dużych drogerii, jedząc w ramach nagrody czekoladowe brownie… Mimo, że od września mamy już nasze pierwsze, własne, prawdziwe biuro (i nawet kwiaty, które cały czas przestawia i pielęgnuje Ania K.) to lubimy tam czasami wracać!

3. Naszą listę uzależnień otwiera…telefon

Odkąd wpadłyśmy na pomysł stworzenia własnej marki kosmetycznej nasze telefony nigdy nie milczą. W pierwszym etapie pracy nad Miya rozmawiałyśmy przez telefon praktycznie non stop – o marce, o produktach, o tym co nas inspiruje, jakie zdjęcie dać w poście na Instagramie…o wszystkim…i czasami o niczym 🙂 Do dzisiaj prowadzimy ożywione dyskusje na Messengerze, przez smsy, chyba o każdej porze dnia a czasami też nocy. Dzięki telefonom możemy też być cały czas blisko Was – na Instagramie, na Facebooku, czytając na bieżąco wszystkie opinie, komentarze, oglądając Wasze zdjęcia. To chyba jedna z rzeczy, które lubimy najbardziej!

Ps. A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o naszym haśle #JestemGotowa i o tym dlaczego przynosi nam szczęście i energię każdego dnia, zajrzyjcie tutaj.

Ania & Ania