Skip to main content
search
1

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

#JestemGotowa – nieodłączna część Miya Cosmetics i naszej historii

By 31/05/201712 czerwca, 2017No Comments
<strong>#JestemGotowa</strong> – nieodłączna część Miya Cosmetics i naszej historii

#JestemGotowa dwa krótkie słowa, w których jest magia i moc. Słowa, które idealnie oddają ducha Miya Cosmetics. Z jednej strony to efekt działania naszych produktów, dzięki którym będziesz szybko gotowa do wyjścia, jednocześnie czując się pięknie. Ale dla nas to przede wszystkim słowa, które potrafią zmotywować do działania; dać odwagę, siłę i energię do tego, aby podążać za marzeniami, iść do przodu i móc wszystko. Hasło #JestemGotowa zawsze dodawało nam energii i przynosiło szczęście przy wszystkich, nawet najbardziej szalonych projektach.

Teraz chcemy tą dobrą energię i szczęście przekazać Tobie i innym!

Magiczna bluza #JestemGotowa.

Chciałyśmy, żeby hasło #JestemGotowa mogło towarzyszyć Ci każdego dnia, dlatego właśnie powstała nasza magiczna bluza #JestemGotowa . Jest taka jak produkty Miya – stylowa, wszechstronna, dopasuje się do Ciebie i Twojego stylu życia, bez względu na to gdzie jesteś i co robisz. A delikatny napis #JestemGotowa w połączeniu z sercem zawsze przypomni, że warto iść do przodu i wierzyć w siebie.

Kupując bluzę – pomagasz innym i dzielisz się dobrą energią. 10% zysków ze jej sprzedaży przekazujemy na wsparcie ważnych dla nas inicjatyw społecznych i charytatywnych.

Inspirujące kobiety o #JestemGotowa

Wierzymy, że w kobietach jest moc. Wierzymy też, że nic nie daje takiej energii do działania jak prawdziwe historie i prawdziwe dziewczyny, które za nimi stoją. Dlatego rozpoczynamy cykl wywiadów #JestemGotowa.  Będziemy pytać inspirujące kobiety co oznacza dla nich hasło #JestemGotowa; co sprawia, że są gotowe iść do przodu, brać sprawy w swoje ręce i jakie są ich niezawodne pielęgnacyjne tricki na bycie gotowym w 15 minut.

#JestemGotowa z MIYA Cosmetics

Inspirują nas prawdziwe dziewczyny, dlatego jesteśmy ciekawe też Twojej historii #JestemGotowa. Dołącz do #TeamMiya!

Podziel się swoją historią , zainspiruj innych i wygraj kosmetyki Miya Cosmetics. Śledź nasz profil na Insta. Tam będziemy wrzucać wszystkie szczegóły :).

Bądź gotowa na wszystko o czym marzysz, na próbowanie nowych rzeczy, na zmianę, na sukces, a czasami na porażkę, na bycie szczęśliwą i na to, żeby każdego dnia czuć się świetnie.

#JestemGotowa
Ania Białas-Bednarczyk i Ania Koss
Założycielki Miya Cosmetics