search
0

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

#JestemGotowa na…
5 pytań do modelki Małgosi Guzowskiej

By 20/10/2017No Comments
#JestemGotowa na…<br />5 pytań do modelki Małgosi Guzowskiej

Małgosia Guzowska, świetna dziewczyna, inspirująca osobowość i profesjonalna modelka , którą możecie kojarzyć z kampanii takich marek jak Esotique, 303Avenue, PLNY lala.

Małgosia #JestGotowa! Podziwiamy jej styl życia, ponieważ realizuje swoje pasje i idzie do przodu! Znajduje czas na pracę, treningi i podróże. Jest kibicem piłki nożnej i często można spotkać ją na trybunach 🙂 Na jej instagramie @malgosiaguzowska, możecie podziwiać nie tylko inspirujące zdjęcia z wielu zakątków świata, ale również jej styl, który przyciąga uwagę.

Małgosia udzieliła nam wywiadu z cyklu #JestemGotowa. Zobaczcie, co napędza ją do działania i poznajcie jej urodowe sekrety!

 

fot. @malgosiaguzowska

1. Czym się zajmujesz?

Od 10 lat modelingiem.

Teraz dodatkowo jestem w trakcie rozkręcania własnej firmy, ale na razie nie zdradzam szczegółów!

2. Co oznacza dla Ciebie #JestemGotowa?

#JestemGotowa oznacza siłę do działania, rozwijania się, próbowania, poznawania.Niesie za sobą bardzo pozytywną i motywującą energię.

3. Co daje Ci energię i sprawia, że jesteś gotowa iść do przodu?

Codzienny rytm. Coraz częściej udaje mi się efektywnie planować każdy dzień. Znajduję czas na pracę,treningi, życie prywatne, codzienne rytuały. Bardzo mi to służy!

4. Plany i marzenia na przyszłość – #JestemGotowa na…?

fot. @malgosiaguzowska

Jeszcze więcej podróży!

Chce zwiedzać świat, ale w mniej banalny sposób. Opuścić strefę komfortu, bez planu, po prostu iść z plecakiem przed siebie, poznawać ludzi i prawdziwe życie.

5. #Jestem gotowa w 15 minut – jak to robisz? Zdradź nam swoje najbardziej sprawdzone, niezawodne sposoby na szybką pielęgnację i fajny wygląd.

Staram się dbać o wygląd i pielęgnację na co dzień. Nie używam maseczek czy dobrych kremów tylko przed “wielkim wyjściem” dzięki czemu moja skóra jest stale w dobrej kondycji, zawsze gotowa do wyjścia!

Leave a Reply