Skip to main content
search
1

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

#JestemGotowa na…
5 pytań do Kasi z harmonylife.style

By 01/09/201715 września, 2017No Comments
#JestemGotowa na…<br />5 pytań do Kasi z harmonylife.style

Bloggerka, vloggerka, żona, mama 2 super dziewczyn… a przede wszystkim mega pozytywna, ciepła, kreatywna dziewczyna z mnóstwem pozytywnej energii (sprawdźcie koniecznie #dance_with_mrs__harmony). 🙂
Dzisiaj w naszym wywiadzie Kasia czyli @mrs__harmony.

1. Czym się zajmujesz?  

Staram się zarażać moim światopoglądem innych ludzi. Pokazuję, że nie ma rzeczy niemożliwych, że wszystko zależy od nas i od tego, co sobie zasiejemy w głowie. Pokazuję wszystkie odcienie życia – te wesołe, kolorowe i te szare, smutno – ponure. Robię to za pośrednictwem bloga, którego prowadzę wspólnie z moim mężem, mojego profilu na Instagramie , naszego kanału na YouTube  oraz na Facebook’u . Uwielbiam tworzyć kreatywny content i wchodzić w interakcję z ludźmi. Bycie blogerem i vlogerem to dla mnie przede wszystkim pasja, które idzie w parze z pracą zawodową.

2. Co oznacza dla Ciebie #JestemGotowa? 

#JestemGotowa to dla mnie zielone światło do działania. Jestem gotowa na dziecko, na zmianę mieszkania, na nową pracę, na zapisanie się na prawo jazdy, na wyjazd, na zorganizowanie ślubu w ciągu miesiąca. #JestemGotowa to zaproszenie do wyjścia ze strefy komfortu, bo to zawsze jest początek czegoś nowego. #JestemGotowa do życia, do działania, do świadomego bycia.

3. Co daje Ci energię i sprawia, że jesteś gotowa iść do przodu? 

Ludzie. Nic nie motywuje mnie bardziej, niż rodzina. To dla nich chcę więcej, lepiej i bardziej. No i słońce… bez niego usycham.

4. Plany i marzenia na przyszłość – #JestemGotowa na…?

Jestem gotowa na wszystko, co przyniesie mi los. Jestem osobą bardzo otwartą na zmiany i nowe wydarzenia w moim życiu. Lubię jak “się dzieje”. Zdecydowanie nie lubię rutyny i nudy. Bardzo chciałabym realizować się zawodowo, tworzyć nowe, ciekawe treści. Zdecydowanie marzę o tym, by pomieszkać w jakimś ciepłym miejscu, uciec przed tegoroczną zimą.

5. #Jestem gotowa w 15 minut – jak to robisz? Zdradź nam swoje najbardziej sprawdzone, niezawodne sposoby na szybką pielęgnację i fajny wygląd.  

Przede wszystkim uśmiech. Nawet najbardziej szara i zmęczona twarz kiedy pojawia się na niej uśmiech wygląda na bardziej rozpromienioną i świeżą. Także każdego dnia staram się zaczynać dzień od uśmiechu. Poza tym szklanka wody z cytryną, Hello Yellow na twarz, pomadka nawilżająca na usta i jestem gotowa.  Kiedy wybieram się na miasto nakładam lekki krem BB, rozświetlacz, korektor pod oczy, tusz do rzęs i róż do policzków.  Przy dwójce dzieci do perfekcji opanowałam sztukę makijażu w 5 czy 10 minut (śmiech).