Skip to main content
search
1

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

#JestemGotowa na… 5 pytań do Karoliny Erdmann, założycielki Yoga Beat Studio

By 03/03/20186 maja, 2018No Comments
#JestemGotowa na… 5 pytań do Karoliny Erdmann, założycielki Yoga Beat Studio
Karolina ma moc! Założyła wyjątkowe studio jogi @yoga_beat_studio, stworzyła autorski program Yoga Beat i codziennie realizuje swoje marzenia.
Jest jak wulkan pozytywnej energii w stanie ciągłej erupcji 🙂

Co sprawia, że jest gotowa iść na przód i jakie są jej codzienne sposoby na świetny wygląd? Przeczytajcie!
1.Czym się zajmujesz?
Jogą i ludźmi. A może raczej dawaniem ludziom szczęścia poprzez jogę…? Jestem autorką programu Yog
a Beat, z którym można zapoznać się podczas zajęć, jakie prowadzę w moim studio – Yoga Beat Studio.
2. Co oznacza dla Ciebie #JestemGotowa?
Życie. Jeśli mam czerpać z niego maksimum i prężnie się rozwijać, to hasło #JestemGotowa może posłużyć za moje drugie imię. Teraz mam największy potencjał, najszerszy wachlarz możliwości i najwięcej szans na niezapomniane, cudowne, OWOCNE działania… Jestem Gotowa i idę wywalczyć o to, co mi się marzy.
3. Co daje Ci energię i sprawia, że jesteś gotowa iść naprzód?
Ludzie oraz efekty pracy z nimi. Widzę, że sposób działania, który obrałam jest właściwy. Wśród wszechobecnej presji na osiąganie idealnej sylwetki, ja się jakby… wyłamuję. Uczestnikom moich zajęć daję przede wszystkim zmianę wewnętrzną. Od wagi, miarki czy lustra można uciec, ale od tego, jakimi ludźmi jesteśmy w środku – nigdy.
Widzę, że ludzie potrzebują takiej aktywności, dlatego też chcę ją promować, rozciągać na coraz większą skalę, a poprzez to trafiać do jeszcze szerszego grona odbiorców. Mogę zrobić jeszcze bardzo wiele dobrego, więc wciąż idę naprzód 🙂
4. Plany i marzenia na przyszłość – #JestemGotowa na…?
Na dalsze doświadczenia i nieustanny rozwój. Ten rok przyniesie między innymi kolejny tydzień szkolenia się w Nowym Jorku, nasz pierwszy jogowy obóz Heart Beat Camp oraz pierwsze szkolenia, które poprowadzę. To plany. O marzeniach się podobno nie mówi, ale uwierzcie na słowo – mam ich jeszcze całe mnóstwo.

5. #JestemGotowa w 15 minut – jak to robisz? Zdradź nam swoje najbardziej sprawdzone, niezawodne sposoby na szybką pielęgnację i fajny wygląd.
Po przebudzeniu ubieram uśmiech – staram się go nigdy ze swojej twarzy nie zdejmować 🙂
Pakuję do torby odżywcze, pełnowartościowe posiłki, dzięki którym mam pewność, że dbam o siebie od wewnątrz… co przełoży się na to, co widać gołym okiem. Z zewnątrz pozostaje mi wspomóc się odpowiednio nawilżającym kremem np Hello Yellow  czy esencją kokosową, której przyjemny zapach będzie towarzyszył mi podczas codziennych wyzwań!