Skip to main content
search
0

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.

Я відкриваю
Я одягнув його
і #ЯГОТОВА!

Ми створюємо турботу, де в центрі – ВИ.

Ви використовуєте косметику так, як вам подобається, так, як це подобається вашій шкірі. По-іншому влітку, по-іншому взимку, по-іншому, коли у вас є лише 5 хвилин для себе, по-іншому, коли ви дозволили собі домашнє SPA.

BEAUTY FREEDOM!

Ми знаємо, як виглядає #reallife, і нам подобається бачити, як наші продукти адаптуються до вас, до вашого стилю життя, щоб ви завжди могли почуватися красивими, докладаючи мінімум зусиль.

КРАСИВА ШКІРА

Ефективна дія, завдяки якій ваша шкіра стає сяючою, наповнюється природним сяйвом і енергією, а завдяки цьому ви відчуваєте себе впевненими та красивими – адже такими ви є. Навіть якщо ви іноді в цьому сумніваєтеся.

НАТУРАЛЬНІ КОМПОНЕНТИ

Ми любимо природу! Ми використовуємо натуральні інгредієнти, розробляємо найефективніші веганські формули cruelty free та використовуємо упаковку, яка є більш безпечною для планети.

ЗРУЧНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

Тому що ми знаємо, наскільки важливий час у повсякденному догляді, наскільки незручна липка консистенція, як може дратувати очікування, поки крем вбереться перед макіяжем, і той факт, що всі вони повинні використовуватися окремо.

Змішуйте і грайтеся з ними!

Ми даруємо вам пазли, а ви створюєте з них найкрасивіші картинки!
Без обмежень. Єдиної схеми тут немає – їх можна створити багато в залежності від того, що вам потрібно в даний момент. Тому що потреби нашої шкіри та волосся часто змінюються.

Створюйте власні щоденні процедури, адаптовані до вас і вашого #reallife.

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЕМ

ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ

ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ

МАКІЯЖ

Так само, як ми любимо піклуватися про вашу шкіру, ми любимо піклуватися про нашу планету!

Ми орієнтуємося на натуральні інгредієнти, більше скляної упаковки, а у випадку з пластиком ми обираємо той, який виготовлено з цукрової тростини та в результаті переробки. Більшість нашої косметики є веганською, і її виробництво відбувається без шкоди для тварин, що підтверджено сертифікатом Cruelty Free від PETA.

Miya Features 1
Miya Features 2

З нами ви завжди можете сказати #ЯГОТОВА!

Неважливо, чи йдеться про готовність вийти за 5 хвилин чи про готовність підкорити світ, адже для нас #ЯГотова — це щось більше. Це сміливість бути собою, жити на власних умовах і протистояти викликам. Ми любимо, коли ви ділитеся з нами своїми думками та кажете, на що ще ви готові!

It’s about you!

У Miya Cosmetics ВИ найважливіші!
Дякуємо, що ви з нами і створюєте світ Miya!

Team Miya

Miya Bg 5

Редакція теж любить нас!

“To kwintesencja kobiecego
Multitaskingu!”

Logo Vogue 1

“Najlepszy krem nawilżający
– wybór Glamour”

Logo Glamour 1

“Polska marka, która trafi
na pierwsze strony gazet”

Logo Elle 1

Хочете більше? Приходьте у наш світ
@miyacosmetics

Tiktok
Instagram Logo
Facebook