Skip to main content
search
0

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.

Otwieram,
nakładam
i #JestemGotowa!

Tworzymy pielęgnację, w której centrum jesteś TY.

Używasz kosmetyków tak, jak lubisz, jak lubi Twoja skóra. Inaczej latem, inaczej zimą, inaczej, kiedy na chwilę dla siebie masz zaledwie 5 minut, a inaczej, kiedy zafundowałaś sobie domowe SPA.

BEAUTY FREEDOM!

Wiemy, jak wygląda #reallife i uwielbiamy podglądać, jak nasze produkty dopasowują się do Ciebie, do Twojego stylu życia, żebyś Ty zawsze mogła czuć się pięknie, przy minimum wysiłku.

Piękna skóra

Skuteczne działanie, by Twoja skóra była promienna, pełna naturalnego blasku i energii, a Ty dzięki temu czuła się pewnie i pięknie – bo taka jesteś. Nawet, jeśli czasem w to wątpisz.

Naturalne składniki

Kochamy naturę! Wykorzystujemy naturalne składniki, opracowujemy najbardziej skuteczne, wegańskie formuły cruelty free i stosujemy opakowania bardziej przyjazne planecie.

Wygoda stosowania

Bo wiemy, jak ważny w codziennej pielęgnacji jest czas, jak niewygodna jest lepka konsystencja, jak denerwujące potrafi być czekanie na wchłonięcie się kremu przed makijażem i to, że wszystkie trzeba używać oddzielnie.

Miksuj i baw się nimi!

My dajemy Ci puzzle, a Ty tworzysz z nich najpiękniejsze obrazy! Bez ograniczeń. Tu nie ma jednego schematu – możesz tworzyć ich wiele, w zależności od tego, czego akurat potrzebujesz. Bo potrzeby nasze, naszej skóry i włosów zmieniają się często.

Twórz własne rutyny, dopasowane do Ciebie i Twojego #reallife.

PIELĘGNACJA TWARZY

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

PIELĘGNACJA CIAŁA

MAKIJAŻ

Tak, jak uwielbiamy dbać o Twoją skórę, tak samo uwielbiamy dbać o naszą planetę!

Stawiamy na naturalne składniki, więcej szklanych opakowań, a w przypadku plastiku, wybieramy ten z trzciny cukrowej i recyklingu. Większość naszych kosmetyków jest wegańska, a ich produkcja odbywa się bez szkody dla zwierząt, co potwierdza certyfikat Cruelty Free od PETA.

Miya Features 1
Miya Features 2

Z nami zawsze możesz powiedzieć #JestemGotowa!

Nieważne, czy chodzi o bycie gotową do wyjścia w 5 minut, czy bycie gotową na podbój świata – bo dla nas #JestemGotowa to coś więcej. To odwaga do tego, by być sobą, by żyć na własnych zasadach i stawiać czoła wyzwaniom. Kochamy, kiedy dzielicie się z nami swoimi opiniami, przemyśleniami i mówicie, na co jeszcze jesteście gotowe!

It’s about you!

W Miya Cosmetics najważniejsza jesteś TY!
Dziękujemy, że jesteś z nami i tworzysz świat Miya!

Team Miya

Miya Bg 5

Pokochały nas tażke redaktorki!

“To kwintesencja kobiecego
Multitaskingu!”

Logo Vogue 1

“Najlepszy krem nawilżający
– wybór Glamour”

Logo Glamour 1

“Polska marka, która trafi
na pierwsze strony gazet”

Logo Elle 1

Chcesz więcej? Wejdź do naszego świata
@miyacosmetics

Tiktok
Instagram Logo
Facebook