Skip to main content
search
1

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

Finał akcji wsparcia Centrum Praw Kobiet

By 11/09/2019No Comments
Finał akcji wsparcia Centrum Praw Kobiet

Finał akcji wsparcia Centrum Praw Kobiet

Mija 5 miesięcy od startu akcji wspierania Centrum Praw Kobiet z Miya. Przez cały ten czas, do naszej akcji dołączały kolejne Gwiazdy kreując swoje zestawy ulubionych kosmetyków Miya, ze sprzedaży których część środków zadeklarowałyśmy przeznaczyć na CPK.

Jak zawsze, mogłyśmy liczyć również na wasze zaangażowanie – nie zawiodłyście nas! Udało nam się wspólnie skompletować kwotę 9.896 zł., którą przekazałyśmy Centrum.

Na co zostaną przeznaczone te środki? Centrum Praw Kobiet to Fundacja która przeciwdziała wszystkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet. Oferuje pomoc psychologiczną, telefon zaufania i interwencyjny, pomoc prawną, doradztwo zawodowe. Prowadzi też schronisko dla kobiet dotkniętych przemocą. Dla nich przeznaczyłyśmy też dodatkowo kosmetyki Miya, na początek ich nowej historii.

To jednak nie koniec naszej akcji. W niedługim czasie planujemy warsztaty dla podopiecznych Fundacji, a kampania z zestawami specjalnymi, dedykowanymi CPK trwa nadal! Do akcji dołączają kolejne Gwiazdy, które chętnie wspierają razem z nami Centrum Praw Kobiet. Zostańcie z nami!