Skip to main content
search
0

PL | EN

© Miya Cosmetics

Przesyłka Gratis od 99 zł, w Polsce.
Przesyłka zagraniczna GRATIS w UE od 450 zł.
Uncategorized @pl

Codzienna pielęgnacja cery – jak gwiazdy dbają o skórę na co dzień?

By 21/01/20165 stycznia, 2023No Comments
Codzienna pielęgnacja cery – jak gwiazdy dbają o skórę na co dzień?

Być może w codziennym, zabieganym życiu zdarza ci się popełniać mniejsze lub większe grzeszki pielęgnacyjne. Nie bądź dla siebie zbyt surowa. Po prostu dopasuj pielęgnację do swojego stylu życia i swoich potrzeb.

Nawet największe gwiazdy i ikony stylu, jak Jessica Alba, Emma Watson, Gwyneth Paltrow czy Jennifer Aniston na co dzień nie mają czasu na skomplikowane zabiegi i godziny przed lustrem. Chcesz wiedzieć, jak one to robią?

Każda z nich ma piękną skórę i co najmniej jedną złotą zasadę dotyczącą pielęgnacji cery. Zebraliśmy te najważniejsze, aby stworzyć pielęgnacyjny „MUST DO”, który ułatwi ci życie.

Zapamiętaj 5 najważniejszych zasad pielęgnacji cery i skóry, stosowanych przez gwiazdy i ikony stylu. Zobacz, jak możesz czuć się i wyglądać pięknie, nie tracąc na to cennego czasu.

Zapamiętaj 5 najważniejszych zasad pielęgnacji cery i skóry, stosowanych przez gwiazdy i ikony stylu. Zobacz jak możesz czuć się i wyglądać pięknie, nie tracąc na to cennego czasu.

Tajemnice urody gwiazd

1. Zmywaj makijaż przed snem

Zawsze oczyść skórę twarzy przed snem. Resztki makijażu i zanieczyszczenia po całym dniu powodują przesuszanie skóry, zaczerwienienia i łamanie rzęs. Twoja cera jest szara, pozbawiona blasku, a ty wyglądasz na znacznie starszą.

Aktorka Jaime King zdradza swoją podstawową zasadę pielęgnacji: zawsze przemywa twarz przed pójściem spać, nawet kiedy jej się nie chce. Nie ma znaczenia, jak bardzo jest zmęczona, jak długi miała dzień – po prostu to robi.

2. Stosuj krem nawilżający

Nawilżenie skóry to podstawa jej zdrowego i młodego wyglądu. Sucha, ściągnięta skóra uwydatnia zmarszczki, nawet te mimiczne, i szybciej się starzeje. Dobry krem nawilżający to twój must have!

Jaki jest sekret codziennej pielęgnacji Gwyneth Paltrow? Jest bardzo prosty. Po tym, jak odwozi dzieci, zawsze ćwiczy, następnie bierze prysznic i po prostu nakłada krem nawilżający – i to by było na tyle. Dba o to, aby jej skóra wyglądała dobrze, bo piękna cera to podstawa (Gwyneth PaltrowE! Online)

3. Pij wodę

Nowy Projekt (32)

Picie wody nawilża skórę, tym samym poprawiając jej wygląd i elastyczność. Oczyszcza też organizm z toksyn, co ma ogromny wpływ na wygląd naszej cery. A poza tym robi wiele innych pozytywnych rzeczy dla naszego organizmu. Nie ma się nad czym zastanawiać – pijemy!

Wie o tym doskonale wiele gwiazd. Jessica Alba przyznaje, że aby zachować młody wygląd, pije dużo wody, minimum 2 litry dziennie, unika wysoko przetworzonych potraw i stara się być aktywna. Efekt widoczny, bez większego wysiłku.

4. Wysypiaj się

Sen jest niezbędny dla naszego organizmu. To właśnie podczas snu nasza skóra odpoczywa i regeneruje się. Odpręż się przed pójściem spać, wyłącz komputer i telefon, posłuchaj relaksującej muzyki.

Jeśli jednak zdarza ci się niedosypiać, pomóż skórze, stosując krem o właściwościach regeneracyjnych i odżywczych (jak np. regenerująco-odżywczy krem z masłem shea myWONDERBALM).

Jennifer Aniston uważa, że sekretem jej młodego wyglądu jest sen. Pomimo aktywnego trybu życia, często związanego z wieczornymi wyjściami, aktorka stara się wysypiać i wypoczywać. Podobnie jak Ashley Olsen, która widzi różnicę w wyglądzie, kiedy jest wyspana.

5. Bądź szczęśliwa

Szczęście i uśmiech dodają naturalnego blasku i sprawiają, że czujesz się piękna. Każdy ma swoje własne źródła szczęścia, jak chociażby dobra książka, zakupy, miłość czy pocałunek ukochanej osoby. Pomocny jest też sport, który wyzwala endorfiny – hormony szczęścia.

Znajdź własny, najlepszy sposób i pamiętaj, aby korzystać z niego jak najczęściej.

Emma Watson kiedy tylko może, robi playlistę na swojego iPoda, zakłada słuchawki i idzie na 40-minutowy spacer, który sprawia, że czuje się świetnie. Jej sekret dbania o siebie? Bądź uprzejma, jedz zdrowo i ćwicz.

Podsumowując, nie musisz spędzać godzin na pielęgnacji, ale też nie rezygnuj ze wszystkiego. Lepiej mniej i regularnie niż dużo, ale sporadycznie – ta zasada sprawdza się nie tylko w pielęgnacji.

Powodzenia!

Leave a Reply